Zarabiaj na swoim apartamencie

Apartamenty "Norweska Dolina" to nie tylko możliwość posiadania własnej, luksusowej nieruchomości w górach, w urokliwej i historycznej Dolinie Siedmiu Domów. To nie tylko możliwość spędzania tam weekendów i urlopów zarówno latem jak i zimą. To także doskonała okazja na uzyskanie stałego źródła dochodu.

W celu maksymalizacji Państwa korzyści powołaliśmy firmę zarządzającą wynajmem - Aparting Sp. z o.o. Pozwala to w sposób wyjątkowo sprawny rozpocząć osiąganie przychodów z wynajmu wakacyjnego. Wybierając nasz apartament masz pewność, że zostanie on dobrze przygotowany pod potrzeby Twoje oraz gości a przychody z wynajmu zaczną spływać zaraz po przekazaniu apartamentu.

 

Wypoczywaj

Bez względu na porę roku oraz pogodę u nas zarówno Ty jak i Twoi goście zawsze wypoczniecie i będziecie się dobrze bawić. Piąty budynek na naszym osiedlu Rodven to Centrum Rekreacyjno - Konferencyjne.
Na powierzchni ponad 700 m kw. zaprojektowano m.in. tory do gry w kręgle, stoły bilardowe gry wideo. Na parterze będzie kawiarnia oraz sala kinowo-konferencyjna na 100 osób. Zarządca obiektu - spółka Aparting - zapowiada cykliczne seanse filmowe za symboliczną opłatą.
Na pierwszym piętrze wypoczną Państwo na basenie z pięknym widokiem na góry. Będzie tu też strefa saun, jacuzzi a także duża sala zabaw dla dzieci.

 

Inspiracje

Dolina Siedmiu Domów - kraina relaksu i spokoju
Szklarska Poręba dzisiaj - to miejscowość typowo turystyczna - a dawniej ośrodek hutnictwa szkła i miejsce, gdzie przed laty powstał swego rodzaju fenomen kulturowy - Dolina Siedmiu Domów. Na zacisznej i malowniczej przestrzeni osiedlili się tu w drugiej połowie XIX wieku przedstawiciele kultury, uczeni i artyści m. in. noblista Gerhart Hauptmann czy dawny burmistrza Berlina - Georg Reicke. Nazwa doliny została nadana na cześć siedmiu najciekawszych domów stworzonych przez wybitne postacie z tamtych czasów. Nawiązując do tej historii, każda z naszych willi ma swój indywidualny charakter a ich otoczenie zostało ozdobione oryginalnymi elementami, typowymi dla tradycji tego regionu.

Architektura norweska
Podczas prac nad projektami budynków Norweskiej Doliny przyświecała nam idea harmonii ze środowiskiem, prostota formy i logika rozwiązań. Są to cechy charakterystyczne dla norweskiej architektury, które dodatkowo wzbogaciliśmy koncepcją przenikania się natury i architektury z uwzględnieniem rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych. Budynki niczym rośliny połączone są z ziemią, która stanowi ich naturalną podwalinę. Norweski krajobraz - góry, woda, drewno, kamień - tak bardzo podobny do naszych Karkonoszy, także znalazł swoje odzwierciedlenie w naszym projekcie. Zastosowane rozwiązania, jak chociażby przepływający przez klatkę schodową Urnesa, czwartej willi na naszym osiedlu, strumień górski z otwartym dostępem do lustra wody, przesądzają o dużej wyjątkowości Norweskiej Doliny.