O nas

W projekt Norweska Dolina zaangażowane są trzy firmy. Inwestorem jest spółka Piata Pora Roku. To rodzinna firma deweloperska założona przez osoby posiadające ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży budowlanej. Od momentu powołania firmy w 2007 roku wybudowała ona ponad 20 obiektów budowlanych, głównie domów jednorodzinnych i z powodzeniem działa na lubuskim rynku nieruchomości. W latach 2011-2013 spółka była autorem i wykonawcą projektu pod nazwą "Panorama Gór". Wszystkie lokale w tym apartamentowcu zostały sprzedane zanim budynek został ukończony.

Obecnie większość z apartamentów w "Panoramie Gór" jest zarządzana przez Aparting Sp. z o.o. Jest to druga z firm zaangażowanych w Norweską Dolinę. Aparting jest odpowiedzialny za wynajem apartamentów gościom wakacyjnym i zapewnienie właścicielom apartamentów stałych przychodów. Ścisła współpraca między naszymi firmami sprawia, że sprzedawane apartamenty są odpowiednio przygotowane do wynajmu a także daje pewność, że inwestycja pracuje kiedy właściciel nie korzysta z apartamentu.

Trzecią firmą ściśle związaną z Norweską Doliną jest Parcel Nieruchomości. Ta znana na poznańskim rynku nieruchomości agencja zajmuje się kompleksową obsługą sprzedaży naszych apartamentów. Parcel Nieruchomości był współautorem sukcesu sprzedażowego "Panoramy Gór" i obecnie jest całkowicie odpowiedzialny za prawidłowe przeprowadzenie procesu sprzedaży w tym prowadzenie negocjacji cenowych. Do obsługi Norweskiej Doliny zostali skierowani najbardziej doświadczeni i kompetentni agenci.

Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu na rynku nieruchomości jesteśmy w stanie zapewnić Państwu niezwykle szeroki wachlarz usług - od pomocy przy wyborze apartamentu przez projektowanie i wykończenie wnętrza do przekazania Państwu dochodów z wynajmu.

Zapewniamy też, że najważniejszymi dla nas kryteriami oceny naszej działalności jest zadowolenie gości odwiedzających Państwa apartamenty oraz wysoka stopa zwrotu dla inwestorów.

 
 
 
Piata Pora Roku
 
Parcel
 
Aparting