Norweska Dolina

Hegge Øye Heddal Urnes Rødven Torpo Kvernes Garmo Borgund Hegge Øye Heddal Urnes Rødven Torpo Kvernes Garmo Borgund

Willa Kvernes

Parter Piętro 1 Piętro 2 Parter Piętro 1 Piętro 2

Piętro 1

Apartament 5 Apartament 6 Apartament 7 Apartament 8 Apartament 9 Apartament 5 Apartament 6 Apartament 7 Apartament 8 Apartament 9

Apartament 5

Powierzchnia: 48,5 m2
Wyślij zapytanie
 

Willa Kvernes – utrzymany w tej samej stylistyce bliźniaczy budynek do Willi Torpo. Parter budynku otaczają charakterystyczne krużganki a na wyższych kondygnacjach uwagę zwracają osłonięte, ozdobne balkony. Podobnie jak w Willi Torpo budynek zwieńczają strzeliste dachy a rzeźbione elementy przyozdabiają elewację. Patronem wnętrza budynku jest Garncarz – jedno z najstarszych rzemiosł – znane od neolitu. We wnętrzu królować będą elementy ceramiczne i gliniane. Techniki garncarskie zostały także wykorzystane do ozdoby ścian otaczających spoczniki schodowe oraz ścian okalających windy.

 

Ze wspólnej z budynkiem Torpo hali garażowej, wjeżdżamy na wszystkie kondygnacje budynku. W willi znajdować się będzie 14 apartamentów o powierzchni od 41 m2 do 64 m2. Na ostatniej kondygnacji znajdują się trzy pokojowe apartamenty z antresolami. Niezaprzeczalnym atutem Willi Torpo i Kvernes jest bezpośrednie połączenie z Willą Garmo, w której będzie się znajdowała 4* - dwupoziomowa restauracja.

 

 

Galeria